Kevin Aiston jest Dowódcą Sekcji Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej i Członkiem Zarządu Straży Pożarnej w Radzyminie oraz Członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Komendantów i Dowódców w Waszyngtonie DC, USA. Jest ratownikiem medycznym Polskiego Czerwonego Krzyża Kl.1. Od kilku lat jest Ambasadorem Ogólnokrajowej Kampanii - Fire Kills - (Ogień Zabija) w Wielkiej Brytanii. Ściśle współpracuje także z Komendą Główną Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie. Jeździ często po całej Europie i rozmawia z ludźmi, uświadamiając im, co zrobić i jak się zachowywać, aby zmniejszyć powstanie pożarów zarówno domowych, jak i w miejscu pracy.
Jest często zapraszany do współpracy z różnymi jednostkami Policji w Polsce w sprawie bezpieczeństwa na drogach.
Udekorowany dotychczas czterokrotnie za Zasługi dla Pożarnictwa w Polsce. Dostał medal również od Rządu Brytyjskiego za Zasługi dla Pożarnictwa w Wielkiej Brytanii od Głównego Generała Brytyjskiego i jeszcze jeden od Głównej Komendy Policji za Zasługi w/s Bezpieczeństwa w Wielkiej Brytanii. W roku 2008 otrzymał Złoty Medal Rycerski Przyjaźni za Zasługi dla Pożarnictwa między naszymi dwoma krajami w dziedzinie zapobiegania pożarom.

Występował w telewizji jako Strażak w programach "Na Dobre i Na Złe" i "Ziarno" w TVP2.
Obecnie prowadzi program edukacyjny "Strażak z OSP" w polskiej telewizji na kanale TVR


ZAPOBIEGAJMY POŻAROM !!! 998

 1. Kominek.

 

Jak możemy temu zapobiegać?

 Prostym rozwiązaniem jest wezwanie kominiarza przynajmniej raz w roku. Najlepiej dwa razy w roku, tuż przed sezonem grzewczym i jeszcze raz po. Wtedy mamy pewność, iż nasz kominek jest czysty, sprawny i działa prawidłowo. Nie ma obawy, że wybuchnie pożar z powodu niesprawnego kominka.

 

  1. Koce i poduszki elektryczne.

 


Jak możemy temu zapobiegać?

 

 

 

Jak możemy temu zapobiegać?

 

    4. Kontakty od prądu.

 

 

Jak możemy temu zapobiegać?

    5. Czujki dymne

 

 

Plusy zainstalowania czujki dymnej w Twoim domu.

 

 

Minusy czujki dymnej? - Kosztuje około 100 zł, ale czy można to nazywać minusem?

 

POMYŚL, ZAREAGUJ, ZADZWOŃ!!!!


                       998Galeria...